• Værvarsel

Klubben

Mange fant veien til årets juletrehogst

Av: Tor Oddvar Torve  |  Publisert: 8. desember 2025  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Søndag 7 desember hadde Aas Gaard Golfpark sin årlige tradisjon hvor medlemmer kunne komme og finne og sage sitt eget juletre! Les mer i saken


Ca 30 stk møtte opp i perioden fra kl 12-13 i går og det var lett for deltagerne å gå rundt og finne juletre i år. Foreløpig ingen snø ved golfbanen i Hakadal og værgudene spilte litt på lag da det kun var noen oppholdsbyger den timen våre medlemmer gikk på juletrejakt i områdene rundt og langs golfbanen. Vi håper deltagerne ble fornøyd med "fangsten" og Per Ole Thorsen ( indexbilde) stilte med datter og barnebarn og de fant et fint perfekt juletre og alle var blide og fornøyde.

Noen har litt større takhøyde og Kim Rino med Magnus Viken Furehaug på skuldrene og  Jon Wiken Moltubakk fant et stort juletre de kunne ta med seg hjem til jul. 

Kim Rino med Magnus Viken Furehaug på skuldrene og  Jon Wiken Moltubakk har en jobb å gjøre når de kommer hjem også! ( Birdie sjekker om det er noen gaver under treet!

Hakadal Golfklubb ønsker alle våre medlemmer en riktig god jul!